mini ID 2014Gruodžio 1 – 4 d. KF vyks „Informacijos dienos 2014“.

Šių metų renginio „Informacijos dienos“ tema – „Įvaizdžio vergas ar valdovas?“.  Organizatoriai – KF studentai – kvies klausytis paskaitų ir diskutuoti aktualiais įvaizdžio formavimo klausimais.

Politikas Remigijus Šimašius pasidalys įžvalgomis, kaip turi būti kuriamas politiko įvaizdis socialiniuose tinkluose, kino ir teatro aktorius Andrius Žebrauskas atskleis statuso ir kūno kalbos įtaką įvaizdžio formavimui, muzikantas bei visuomenininkas Arnoldas Lukošius  įvardins esminius lietuviško šou įvaizdžio  pokyčius informaciniame amžiuje.

Visos „Informacijos dienos 2014“ paskaitos ir pramogos – renginio programoje.