hao rui 0WI2O8TsY8o unsplashRugsėjo 27 d. 15 val. Komunikacijos fakulteto Skirmanto Valiulio medijų centre (Maironio g. 7) vyks renginys Televizija ir radijas iš arti, kuris kviečia visus, kam įdomu prisiliesti prie televizijos ir radijo.

Renginys susideda iš dviejų praktinių dalių – užsiėmimo televizijos ir radijo studijose. Televizijos studijoje bus galima trumpam tapti aktoriais ir pamatyti kokį svarbų vaidmenį kino pramonėje atlieka montažas. Radijo studijoje dalyviai galės išbandyti laidų vedėjo kėdę, operatoriaus, garso inžinieriaus roles ir patirti gyvą radijo eterį.

Renginio trukmė – iki 1 val. 30 min.

Rekomenduotinas dalyvių amžius – nuo 16 metų.

Būtina išankstinė registracija:

Paskaita yra vyksiančios Tyrėjų Naktis 2019 m. programos dalis.