Vilniaus kolegija vkVilniaus kolegijos biblioteka ieško Verslo vadybos fakulteto bibliotekos darbuotojo.

Darbo sutartis neterminuota.

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • gerai mokėti valstybinę kalbą;
  • mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • gebėti dirbti operacine sistema MS Windows XP ir Microsoft Office programomis;
  • gebėti atrinkti, analizuoti, kaupti ir apibendrinti informaciją;
  • geri komunikaciniai įgūdžiai;
  • atsakingumas, kruopštumas ir iniciatyvumas.

Privalumai:

• išsilavinimas bibliotekininkystės, komunikacijos ir informacijos mokslų ar panašioje srityje;
  • darbo patirtis bibliotekoje;
  • gebėjimas dirbti bibliotekos informacine sistema ALEPH;
  • mokslinės informacijos paieškos būdų ir galimybių išmanymas (EBSCO, Emerald, Taylor&Francis duomenų bazėse; virtualioje bibliotekoje bei internete);
  • citavimo stilių išmanymas bei mokėjimas naudotis bibliografinių nuorodų tvarkymo įrankiais (RefWorks, Zotero, Mendeley ir t.t.)

Pagrindinės funkcijos: išmanyti fakulteto studijų programų informacinių išteklių poreikius; kaupti ir sisteminti informaciją apie naujausius mokslinius šaltinius; rengti grupinius ir individualius mokymus siekiant ugdyti studentų informacijos paieškos bei informacinio raštingumo įgūdžius; konsultuoti ir aptarnauti fakulteto bibliotekos vartotojus ir kt.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymų el. paštu

Informuosime tik atrinktus kandidatus.