Augantys lyderiai LGAr kada pagalvojai, jog norėtum padaryti kažką gero Lietuvai? Pavyzdžiui, tapti vienos didžiausių transformacijų dalimi, keičiant organizacijos veidą? Mažinant taršą ir skatinant kuo daugiau lietuvių atrasti keliavimo traukiniu naudą? O gal ieškant sprendimų, kaip padidinti kelionės greitį iki 250 km/h?

Jei Tavęs negąsdina laukiantys kasdieniniai iššūkiai, turi idėjų ir noro kurti Lietuvai, nori tapti nuolat augančios ir tobulėjančios komandos dalimi, tuomet 1) išsirink Tave dominančią sritį, 2) įvertink, ką mes Tau siūlome, 3) pasitikrink, ar Tu atitinki mūsų keliamus reikalavimus, 4) užpildyk reikiamą esamą formą ir galbūt būtent Tave pakviesime pašnekesiui prie puodelio kavos ir prie 3 mėn. truksiančio 2019 m. vasaros iššūkio!

Daugiau informacijos ieškokite kvietime arba http://www.litrail.lt/stazuociu-projektas.