mini nk-page-001Balandžio 3 d. 15 val. apie savižudybių prevenciją kalbėsime su Andrium Mamontovu ir dr. Paulium Skruibiu.

Iniciatyva „Nebijok kalbėti“ – tai kvietimas nebūti abejingais. Šios iniciatyvos tikslas – parodyti, kad kiekvienas iš mūsų galime padėti žmonėms, ketinantiems nusižudyti.

Pokalbyje dalyvaus Andrius Mamontovas ir „Jaunimo linijos“ direktorius dr. Paulius Skruibis.

Žymus atlikėjas papasakos apie savo patirtį, o „Jaunimo linijos“ direktorius kalbės apie tai, kodėl Lietuva pirmauja pagal savižudybių skaičių, kaip tai pakeisti.

Daugiau informacijos rasite socialiniame tinkle Facebook.

mini jinijaaa