Skelbimai

Studentų viešojo kalbėjimo forumas

mini Isdrisk pasisakyti plakatasRuošiesi kursinio, bakalauro, magistro darbo pristatymui, bijai ir tau atsibodo repetuoti vienam? Nori išbandyti savo jėgas viešajame kalbėjime ar gauti praktinių patarimų apie iškalbos meną? ŠIS RENGINYS SKIRTAS TAU.

Skaityti daugiau...

Savanorystė žurnalistui (-ei)

kv logo webNeformalaus ugdymo organizacija Kitas Variantas kviečia prisijungti savanorį žurnalistą.

Skaityti daugiau...

Kvietimas dalyvauti konkurse

RUSIUOKIME BET NE ZMONESMieli studentai, jeigu domitės žmogaus teisių padėtimi Lietuvoje ir jaučiate atsakomybę, kokioje Lietuvoje gyvename, jei savanorystės idėja rusena Jūsų širdyse ir tik laukia galimybės „užsidegti“, kviečiame dalyvauti konkurse-projekte „Rūšiuokime, bet ne žmones“.

Skaityti daugiau...

Nebijok kalbėti

mini nk-page-001Balandžio 3 d. 15 val. apie savižudybių prevenciją kalbėsime su Andrium Mamontovu ir dr. Paulium Skruibiu.

Skaityti daugiau...

Praktikos pasiūlymas

D.LEGALSTeisinių paslaugų kontora D LEGALS kviečia KF III–IV kurso studentus atlikti profesinę komunikacijos praktiką.

Skaityti daugiau...

Mokymai muziejų specialistams

Kvietimas į VU KF MK mokymų programą 2013 m.Kviečiame dalyvauti KF Muzeologijos katedros vykdomoje muziejų specialistų kompetencijos ugdymo programoje.

Skaityti daugiau...

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos