Algirdas„Informacija valdo pasaulį - išmanydamas komunikaciją gali labai daug nuveikti“, - įsitikinęs visuomenininkas Algirdas Dvarionas.

Profesinė šventė – Tarptautinė savanorių diena

Taip juokaudamas save pristato Verslo informacijos vadybos trečiakursis. Algirdas teigia, kad studijuojant būtina save išbandyti visuomeninėje veikloje, kas sužinotum, kuo ir kur norėtumei būti.

Šiuo metu studentas bando pritraukti kuo daugiau įmonių ir kartu su jomis rengti mokymus apie komunikaciją. Jie padėtų ir studentams praplėsti žinias, ir darbdaviams rasti potencialių darbuotojų. Taip pat vaikinas aktyviai dalyvauja Fakulteto Studentų atstovybės veikloje, plėtoja savarankiškos jaunimo kūrybiškumą skatinančios grupės „Dalyvauk.lt“ vystymą. Šios veiklos derinamos su darbu interneto svetaines kuriančioje įmonėje.

Savanorystė – tarsi smėlio dėžė

„Iš savanorystės galima pasiimti labai daug: kalbu tiek apie patirtį, tiek apie platesnį suvokimą apie įvairius dalykus, tiek apie pažinčių (ir gerų draugų) ratą. Čia gali išsibandyti, kas veikia, o kas ne - tam tikra prasme tai smėlio dėžė, kur pats renkiesi ką ir kaip statyti, tik čia renkiesi veiklas ir kaip jas įgyvendinti. Visai tikėtina, kad jei ne mokykloje „užkabinusios“ savanoriškos veiklos, dabar studijuočiau inžineriją ir dar labiau tikėtina, nebūčiau tuo patenkintas“, - apie savanorystės naudą kalba studentas.

Nors visuomeninė veikla užima daug laiko, prioritetą Algirdas teikia studijoms. „Teisingai pasirinktas išsilavinimas ir veiklumas užtikrina ne tik pasitenkinimą veikla, bet ir padeda susirasti darbo vietą,“ – mintimis dalijasi vaikinas. Programavimą kūryba verslo informacijos vadybininko galvoje jau kirba naujos mintys, kaip susieti įgytą patirtį ir studijuojant kaupiamas žinias, kuriant verslą.