Pasaulinis lazerologijos kongresas 2013VU Komunikacijos fakultete – susitikimas su Pasaulinio lazerologijos kongreso dalyviais.

Laikas: rugsėjo 18 d. (trečiadienį) 15 val.
Vieta: VU Komunikacijos fakulteto Juozo Keliuočio aud. (Maironio g. 7).
Dalyvavimas paskaitoje nemokamas.

Lazerologijos technologijų esmė: lazerio terapija mažina medikamentų poreikį ir praplečia precizinės chirurgijos galimybes, greitina išgijimą. Kongreso dalyviai pristato naujausius medicininius lazerologijos pasiekimus:

• Tarptautinės fototerapijos asociacijos prezidentė doc. Aurelija Vaitkuvienė – apie Pasaulinio lazerologijos kongreso pagrindinius tikslus ir šios naujai formuojamos medicinos krypties perspektyvas.
  • Tarptautinės lazerinės medicinos ir chirurgijos akademijos prezidentas prof. Leonardo Longo (Italija) ir JAV lazerinės medicinos ir chirurgijos draugijos prezidentė prof. Juanita Anders – apie naujoves itin sudėtingų nervų sistemos traumų gydymu (trumpas filmas apie vieną atvejį).

Išsamiau apie Pasaulinį lazerologijos kongresą Vilniuje: http://www.ipta2013.com/lt/home.