islipk is remu 2013.05.18Gatvės muzikos dienos ir Muziejų nakties sūkuryje – KF studentų inicijuojamas projektas  „Išlipk iš rėmų“.

Renginyje apsilankę svečiai turės galimybę ne tik išbandyti įvairiausias kūrybines dirbtuves, bet ir pasiklausyti žinomų atlikėjų.

„Siekiame ne tik simboliškai paminėti tarptautinę Muziejų dieną ir prisidėti prie visoje Europoje vykstančios Muziejų nakties bei Gatvės muzikos dienos renginių. Norime parodyti žmonėms, kad muziejai skatina iš naujo atrasti save. Dėl to renginio metu pristatysime tokį muziejų, į kurį visada norėtųsi sugrįžti: gyvą, atvirą, modernų ir kalbantį jaunimui suprantama kalba,“ – savo tikslais dalinasi Kultūros informacijos ir komunikacijos specialybės studentai.

Renginio metu vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse lankytojai turės galimybę pakeisti savo išvaizdą: bus daromos stilingos avangardinės šukuosenos, ant kūnų piešiami ornamentai, priešiniai. Dalyviai kartu su „Double V House” išmėgins save piešdami grafičius, kurs unikalius ir spalvingus marškinėlius. Bendruomenė „Kitokia grafika” mokys piešti komiksus.

Kūrybinių dirbtuvių fone nuolatos skambės muzika. Renginyje jau sutiko dalyvauti didžėjus,  elektroninės muzikos prodiuseris Vaiper Despotin, dainuojamosios poezijos gerbėjams gerai žinoma vokalistė ir grupės „mmpsuf” narė Eglė Sirvydytė, Dominykos ir Roko duetas, didžėjai Pranza, Salty Fingers, YOUWIN bei LeMings. Vizualizacijomis rūpinsis Vj Fou Gudas.

Renginys vyks gegužės 18 d. (šeštadienį) KF Žurnalistikos instituto Vilniaus fotografų kieme (Maironio g. 7). Renginio pradžia - 19 val.

Prie jaunimo iniciatyvos „Išlipk iš rėmų” prisidėjo VU Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedra ir KF Studentų mokslinė draugija, kavinė „Coffee Inn”, drabužių parduotuvė „Šarka”,e-parduotuvė „Sviesosblyksnis.lt”, komiksų kūrėjai VšĮ „Kitokia Grafika”, įmonės „DJ aparatura”, „PylimSTA”, „Medžio centras" ir daugelis kitų.