journalismKF ir „Transparency International“ Lietuvos skyrius kviečia diskutuoti apie tiriamąją žurnalistiką.

Diskusiją „Tiriamoji žurnalistika - kaip gauti sunkiai pasiekiamos informacijos ir apsaugoti savo šaltinius?“ ves žurnalistas, Londone įsikūrusio Tiriamosios žurnalistikos centro vadovas Gavin MacFadyen. Jis pristatys tarptautinį didelės rizikos žurnalistinį tyrimą „David & Goliath“, atskleis, kaip tirti su korporacijomis ir vyriausybėmis susijusius klausimus, garantuoti šaltinių apsaugą ir informacijos patikimumą.

G. MacFadyen atliko daugybę žurnalistinių tyrimų, režisavo ir prodiusavo apie 50 programų. Jo darbai pasirodė Channel 4 Dispatches, BBC Fine Cut, 24 Hours, Panorama, The Money Programme, PBS, Paramount. Tarp jų – tyrimas apie deimantų kasybos ir prekybos kartelį De Beers, tyrimai apie politinių kalinių Bolivijoje ir Turkijoje kankinimą, neonacių smurtinius veiksmus Didžiojoje Britanijoje, nelegalią ginklų prekybą Irake, organizuotą nusikalstamumą, korupciją policijoje, rinkimų pažeidimus ir kt.

Diskusija vyks gegužės 8 d. Vilniaus universiteto Centrinių rūmų Senato salėje (Universiteto g. 3, Vilnius). Renginio trukmė: nuo 18.30 iki 20.00 val.

Registracija vyksta iki gegužės 7d. el.paštu  .

Renginys nemokamas. Diskusija vyks anglų kalba.

Išsamesnė informacija teikiama el. paštu    arba telefonu (8 5) 212 69 51.