„Europos verslo reporteris“Kviečiame į diskusiją „Verslo žurnalistika: specifika, iššūkiai, tendencijos“.

Renginys vyks balandžio 24 d., trečiadienį, 15 valandą, KF Žurnalistikos instituto Juozo Keliuočio auditorijoje (Maironio g. 7, Vilnius).

Diskusijoje dalyvaus:

• Rytas Staselis, „Verslo žinių“ apžvalgininkas, leidinio „Europos verslo reporteris“ bendraautorius;
  • Ieva Kazakevičiūtė, leidinio „Europos verslo reporteris“ bendraautorė;
  • Giedrius Sudikas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas.

Diskusijoje bus aptariamos ir analizuojamos šiemet išleistame e-leidinyje „Europos verslo reporteris“ pristatytos temos: verslo reporterio darbo specifika, jam kylantys profesionalumo, etikos ir reputacijos iššūkiai, Lietuvos verslo žiniasklaidos raida ir perspektyvos.

Planuojama renginio trukmė – iki 1,5 val.

Dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis: www.pazinkeuropa.lt/diskusija

Leidinį „Europos verslo reporteris“ peržiūrėti galite paspaudę šią nuorodą, taip pat – parsisiųsti į kompiuterį PDF formatu.

Diskusiją inicijuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.