pr lapes 82830605„Lapei nevienodai!“ – su tokiu šūkiu jau sausį grįžta Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto organizuojami Lietuvos metų geriausių komunikacinių projektų apdovanojimai. Šiemet didžiulis dėmesys bus skiriamas tiems projektams, kurie demonstravo socialinę atsakomybę, atkreipė dėmesį į opiausias visuomenei temas bei skatino veikti. Prasideda paraiškų teikimo laikotarpis, kuris tęsis iki gruodžio 19 dienos. Skelbiamos septynios apdovanojimų nominacijos: Inovatyvioji lapė, Kūrybiškoji lapė, Bendruomeniškoji (miestietiškoji) lapė, Pilietiškoji lapė, Atsakingoji lapė, Virusinė lapė, Nuoseklioji lapė.

„Šiemet bus daug naujienų: nauja renginio vieta, nauji komisijos nariai, nauja apdovanojimų tematika. Kuriant renginio koncepciją labai greitai tapo aišku – šiais metais kalbėsime apie tai, kas palietė mus visus. Lietuva, kaip ir visas pasaulis, žengia socialinės atsakomybės, pagarbos žmogui ir aplinkai, solidarumo bei draugiškumo šalia esančiam, nepaisant mūsų skirtumų, keliu. Renginiu norisi ne tik apdovanoti iniciatyvas, kurios komunikacijos pasaulyje iškėlė šias vertybes, bet ir turėti vakarą, kur galėsime dalintis geraisiais pavyzdžiais, patirtimis bei semtis įkvėpimo“,- kalbėjo viena projekto koordinatorių Justė Michailinaitė.

„PR Lapės“ apdovanojimų komisijos gretose – komunikacijos ekspertai, tarp kurių Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas Prof. Dr. Rimvydas Laužikas, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkė, Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Dr. Elena Martinonienė, „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos paslaugų agentūros kūrybinio rašymo vadovas Aidas Puklevičius, „Lidl Lietuvos“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta, „Lietuvos Geležinkeliai“ Komunikacijos departamento direktorius Mantas Dubauskas, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Komunikacijos skyriaus vadovė Mindautė Jurkutė.

Dalyvauti apdovanojimuose kviečiamos verslo įmonės, nevyriausybinės organizacijos ir viešojo sektoriaus įstaigos, 2019-aisiais įgyvendinusios ar tebevykdančios projektus komunikacijos bei ryšių su visuomene srityse. Paraiškos teikiamos iki gruodžio 19 dienos elektroniniu būdu internetiniame „PR Lapių“ puslapyje. Apdovanojimų vakaras vyks sausio 15 d. Nacionalinėje dailės galerijoje.

Daugiau informacijos apie vykstančius apdovanojimus: www.prlapes.com