spektaklis KKLapkričio 15 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Kūrybos komunikacijos pirmakursiai turėjo progą betarpiškai susipažinti su Vilniuje gastroliavusia „TNT theatre Britain and the American Drama Group Europe“ jungtine grupe. Jau fakulteto tradicija tapusi spektaklių anglų kalba peržiūra leido susipažinti su profesionaliu teatru, kurį teatro kritikai neretai pripažįsta, kaip pasaulio populiariausią gastroliuojančią teatro grupę, per metus aplankančią daugiau šalių nei bet kuris kitas teatras.

Šiais metais gastrolių Vilniuje metu VU Teatro salėje publikai buvo pristatytas spektaklis „Tomas Sojeris“. Samuelio Langhorno Klemenso (amerikiečių rašytojo, žurnalisto, visuomenės veikėjo, labiau žinomo slapyvardžiu Markas Tvenas) kūrinio interpretacija neprarado sąmoningo rašytojo pasirinkimo: tiesiogines didaktines tezes keisti siužetine linija – moralinio pasirinkimo situacija, dilema.

Spektaklyje vaidinę aktoriai: Christian Anstee, James Hepworth, Imogen Hunter, Faye Lord ir Chris Mawson mielai sutiko prisijungti prie bendros studentų, profesinės anglų kalbos dėstytojų Deimantės Veličkienės ir Birutės Palovienės ir visų norinčių grupinės nuotraukos.