studentas vienai dienai2019 m. spalio 21–25 d. Vilniaus universitete vėl vyks atvirų paskaitų ciklas „Studentas vienai dienai“, kurio metu moksleiviai galės lankytis Komunikacijos fakulteto paskaitose ir seminaruose.

Kodėl verta dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje?

• galėsi pamatyti gyvai vykstančias paskaitas;
  • bent trumpam galėsi tapti tikru studentu ir pabūti akademinėje aplinkoje;
  • tai įdomu ir naudinga siekiant apsispręsti, ką toliau nori studijuoti.

Paskaitos trukmė Universitete yra akademinė valanda, t. y. 90 min. Atkreipiame dėmesį, kad paskaitos yra skaitomos nekoreguojant jų turinio bei laikantis nustatyto plano.

Rinkis dominančią paskaitą(-as), registruokis ir nurodytu laiku atvyk į atitinkamą auditoriją! Tapk studentu vienai dienai ir pajusk, ką reiškia būti tikru akademinės bendruomenės nariu! Kad nebūtų sudrumsta tikros paskaitos tvarka, dalyvių skaičius paskaitose yra ribojamas, todėl būtina išankstinė registracija.

REGISTRUOKIS
Registracija nuo spalio 4 d.

Jei reikia, moksleiviai turi pasirūpinti pateisinimu dėl praleistų pamokų mokykloje. Tuo tikslu galima pasinaudoti pažyma, kuri patvirtina dalyvavimą „Studentas vienai dienai“ paskaitoje (prieš pateikiant pasirašyti pažymą dėstytojui, ją reikia užpildyti).

PAŽYMA PATVIRTINANTI DALYVAVIMĄ PASKAITOJE

Dalyvavę trijose ir daugiau paskaitų mokiniai kviečiami pasiimti Vilniaus universiteto suvenyrą. Atsiimant reikia pateikti pažymas apie paskaitas, kuriose dalyvauta. Atsiimti VU suvenyrą galima iki lapkričio 8 d. VU Centriniuose rūmuose, Komunikacijos ir rinkodaros skyriuje (Universiteto g. 3, įėjimas iš Spaustuvės kiemo, 133 kab.) arba Saulėtekyje, Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje (Saulėtekio al. 9, III rūmai, I aukštas). Laukiame Jūsų: 8–12 val. 13–16 val.