edita cekuoliene 705347082019 m. birželio 13 d. mirė psichologė Edita Čekuolienė.

E. Čekuolienė buvo šviesi Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto bendruomenės narė, Žurnalistikos ir Kūrybos komunikacijos bakalauro studijų programos studentų vertinama dėstytoja.

Pastaraisiais metais dalyko „Derybų menas“ klausytojai galėjo semtis ne tik ilgamete psichologės patirtimi paremtų žinių, bet ir įvertinti išskirtinį E. Čekuolienės humoro jausmą.

Tariant „sudie“ norisi priminti jos patarimą studentams: „Susimokėję parduotuvėje juk nepaliekame krepšelio su pirkiniais prie kasos ir neišeiname vien su čekiu. Nepasielkime taip Universitete.“