VU KF logoKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto tarybą.

Pagal Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto nuostatus Komunikacijos fakulteto tarybą sudaro 15 narių:

1. Vienas KF Tarybos narys pagal pareigas (KF dekanas);
  2. Keturi KF dirbantys profesoriai ir (ar) vyriausieji mokslo (meno) darbuotojai;
  3. Trys KF dirbantys docentai ir (ar) vyresnieji mokslo (meno) darbuotojai;
  4. Trys KF akademinės ir (ar) neakademinės bendruomenės nariai;
  5. Vienas KF socialinių partnerių / alumnų organizacijų atstovas;
  6. Trys KF studentų atstovai.

Pagal Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašą rinkimai vyks pagal 4 sąrašus:

• KF dirbančių profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo (meno) darbuotojų - 4 vietos
  • KF dirbančių docentų ir (ar) vyresniųjų mokslo (meno) darbuotojų - 3 vietos
  • Kitų KF akademinės ir (ar) neakademinės bendruomenės narių - 3 vietos
  • KF socialinių partnerių / alumnų organizacijų atstovų - 1 vieta

Pagal Vilniaus Universiteto Statuto 12 str. 4 d. teisę rinkti Universiteto ir jo vidinių organizacinių akademinių darinių valdymo (savivaldos) organus turi dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, dirbantys Universitete pagal neterminuotas darbo sutartis, bei dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, ne trumpiau kaip 3 metus nepertraukiamai dirbantys Universitete pagal terminuotas darbo sutartis, jeigu jų darbo laikas Universitete atitinka Reguliamine apibrėžtą darbo laiko normą.

Gavus Žmogiškųjų išteklių skyriaus parengtą KF rinkėjų sąrašą, jis bus e-paštu siunčiamas visiems bendruomenės nariams patikslinimui.

KF Rinkimų komisija skelbia:

1. Kandidatų kėlimas vyksta iki gegužės 9 d., ketvirtadienio.
  2. Kandidatai bus registruojami darbo dienomis ir darbo valandomis Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. pateikiant raštišką pasiūlymą KF rinkimų komisijos nariui. Pasiūlymus registruos KF Rinkimų komisijos sekretorius. Individualius rinkėjų siūlymus galima teikti ir iš Universiteto tarnybinio e-pašto laišku adresuotu KF rinkimų komisijai . Tuo atveju pasiūlymas laikomas registruotu, kai siūlytojas gauna patvirtinimą e-paštu.
  3. Individualius rinkėjų siūlymus bus galima teikti ir iš Universiteto tarnybinio e-pašto laišku siunčiamu specialiu KF rinkimų komisijos adresu , kuris bus viešai paskelbtas KF interneto svetainėje.
  4. 2019 m. gegužės 10 d., penktadienį, KF interneto svetainėje viešai skelbiami kandidatų sąrašai.
  5. 2019 m. gegužės 13 d., pirmadienį, 12 val. 205 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai) vyks KF bendruomenės diskusija su kandidatais į Tarybos narius.
  6. 2019 m. gegužės 13 d., pirmadienį, vyks išankstinis balsavimas. Bet kuriam iš KF rinkimų komisijos narių užklijuotame voke pateikiamas iš anksto balsavusio asmens užpildytas balsavimo biuletenis. Vokus su balsavimo biuleteniais Padalinio rinkimų komisija atplėšia, kai skaičiuoja rinkimų metu gautus balsus, iš anksto balsavusiųjų balsai pridedami prie bendro balsų skaičiaus.
  7. Balsavimas vyks 2019 m. gegužės 15 d. 9–17 val. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

KF Rinkimų komisija:

• Prof. dr. Gintaras Aleknonis (pirmininkas)
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė
  • Evelina Mišeikytė (studentų atstovė)