studiju muge 2019Vasario 7–9 d. Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose vyks tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2019. Joje Vilniaus universitetas pristatys vykdomas studijas ir kvies į įvairius renginius ir paskaitas.

Komunikacijos fakultetas taip pat dalyvaus parodoje. Visi, besidomintys Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studijų programomis, galės bendrauti su fakulteto atstovais ir sulaukti atsakymų į visus jiems rūpimus klausimus.

Be konsultacijų galima bus dalyvaut ir Vilniaus universiteto lektorių paskaitose bei diskusijose.

Į vieną iš šių diskusijų pakvies ir Komunikacijos fakultetas – vasario 7 d. 11 val. Komunikacijos fakulteto mokslininkai diskutuos apie šiuolaikinės žiniasklaidos grėsmes ir galimybes.

Diskusijoje dalyvaus prof. Žygintas Pečiulis (VU Komunikacijos fakultetas), Mindaugas Jackevičius (LRT.lt portalo vyr. redaktorius) ir Dainius Radzevičius (Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos pirmininkas, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos narys), o diskusiją moderuos žurnalistikos studentas Vilmantas Venckūnas.

Visą parodos programą rasite čia: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2019