mini Skaitymo skatinimasKviečiame Jus į seminarą „Skaitmeninis skaitymas – skaitmeninei atskirčiai mažinti”, kurį organizuoja VU KF Skaitmeninių medijų laboratorija, baigianti Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą projektą.

Seminaras įvyks 2018 m. lapkričio 19 d. 15:00-17:00 val., VU Mokslinės informacijos ir komunikacijos centro (MKIC) konferencijų salėje, adresu Saulėtekio al. 5.

Renginyje ne tik bus pristatyti mokslinio tyrimo ir eksperimentinio mokymo, organizuoto kartu su Šiaulių, Utenos ir Vilniaus miestų savivaldybių viešosiomis bibliotekomis, rezultatai, bet ir diskutuojama apie skaitmeninės nelygybės mažinimą Lietuvoje.

Renginio programa:

• Projekto apie skaitmeninį skaitymą tikslai (Andrius Šuminas)

• Skaitmeninės nelygybės apraiškos Lietuvoje (Zinaida Manžuch)

• Komiksai kaip skaitmeninio raštingumo mokymo ir skaitymo skatinimo priemonė (Arūnas Gudinavičius)

• Skaitmeninio komiksų skaitymo ir kūrimo mokymų tyrimo rezultatami (Elena Macevičiūtė)

• Kavos pertrauka

• Skaitmeninių komiksų kūrimas kaip skaitmeninės atskirties mažinimo priemonė. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos patirtis (Rita Božienė ir kt.)

• Baigiamoji diskusija (dalyvauja projekto dalyviai ir suinteresuotieji asmenys)

• Seminaro uždarymas

Lauksime Jūsų!