Hakatonas HACK4VILNIUS

mini hakatonasVilniaus universitetas kartu su partneriais spalio 19-21 d. organizuoja hakatoną „Hack4Vilnius”. Hakatono tikslas generuoti idėjas, kaip spręsti Vilniaus miesto ir čia veikiančių verslų problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Hakatono metu bus ieškoma sprendimų, kaip Vilnių paversti sveikesniu, švaresniu, sumanesniu ir judresniu miestu.

Hakatono dalyvius konsultuos mentorių komanda, dalyviai galės laimėti vertingus prizus!

Prizai:

• „Cognizant“ įsteigtas 1000 Eur prizas;
  • Bilietai į „Build Stuff 2018“ konferenciją;
  • 3 mėn. VGTU „LinkMenų fabrikas“ narystė prototipų gaminimui;
  • 3 mėn. narystė Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje „Work'inn“.

Prizų bus daugiau!

Registracija į hakatoną: goo.gl/44zMdk