mini lezudi18Gegužės 7-11 dienomis vyks VU Komunikacijos fakulteto žurnalistikos studentų organizuojamos žurnalistų dienos LeŽuDi'18!

Ar žinai, kas reguliuoja žiniasklaidos pulsą? Ar kada nors susimąstei, kas skaldo, o kas vienija žurnalistų bendruomenę? Kaip manai, ar finansai lemia žiniasklaidos kokybę?

Atsakymus į šiuos klausimus sužinosi leŽuDi - jau 27-ąjį kartą vyksiančiose žurnalistų dienose! Iškilmingas atidaromasis renginys, diskusijos, protmūšis, sporto varžybos, konkursai, muzika uždaromajame renginyje ir... dar daugiau!

Renginio programa