Senato rinkimai - iškelti kandidatai

Atnaujinta: 2018-04-17

mini Election MG 3455Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į Senato narius sąrašą.

Komunikacijos fakulteto kandidatai

1. Prof. dr. (HP) Zenona Atkočiūnienė
  2. Doc. dr. Renata Matkevičienė
  3. Doc. dr. Jolanta Mažylė
  4. Doc. dr. Marija Stonkienė

Visas kandidatų į Senato narius sąrašas: https://www.vu.lt/naujienos/senato-rinkimai-2018/kandidatai-5-senato-narius

Balandžio 14 d. – gegužės 9 d. skelbiamas kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis. Agitaciniu laikotarpiu kamieninių akademinių padalinių rinkimų komisijos organizuoja kandidatų į Senato narius debatus, o patys kandidatai ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą.

Išankstinis balsavimas vyks gegužės 10 d. 9 val.

Balsavimas vyks gegužės 14 d. 9 val. – gegužės 16 d. 15 val.

KF rinkėjai balsuos adresu: Komunikacijos fakultetas, Saulėtekio al. 9, 206 kab.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu bei Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti universiteto akademiniai darbuotojai.

Komunikacijos fakulteto rinkėjų sąrašas

Komunikacijos fakulteto rinkėjų sąrašas parengtas vadovaujantis VU Statuto 12 straipsnio 4 dalimi ir 22 straipsnio 2 dalimi.