A. Gudauskas J. Sabolius L PociūnienėJau šešioliktą kartą Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) rengiamame radijo ir TV laidų konkurse buvo vertinamos 2017 m. pirmą kartą transliuotos laidos. Šių metų konkursui buvo pateikti 84 projektai: 61 televizijos ir 23 radijo laidos. Tarp laureatų pateko doc. dr. Andrius Gudauskas ir Vilniaus universiteto radijo „Start FM“ radijo teatro laidos „Bilietų nėra“ komanda.

Geriausia 2017 m. televizijos dokumentikos laida paskelbta TV apybraiža „Alfonsas Svarinskas“, autoriai Andrius Gudauskas ir Juozas Sabolius, transliuota per LRT TELEVIZIJĄ.

Originaliausia radijo laida buvo išrinkta „Kriminomitologija“ I ir II epizodai iš radijo teatro ciklo „Bilietų nėra“, transliuota per Vilniaus universiteto radiją „Start FM“. Autoriai: Julija Šatkauskaitė, Raimundas Paulauskas, Ignas Šatkauskas, Rasa Kregždaitė, Ignas Gužauskas, Vygandas Vadeiša, Milda Noreikaitė, Paulius Markevičius, Marija Petravičiūtė, Gediminas Rimeika, Šarūnas Zenkevičius.

Konkurse komisijos susidomėjimo sulaukė ir kita Vilniaus universiteto radijo stoties „Start FM“ laida – žurnalistikos bakalauro studentų vedama laida „Jūsų lūpomis“. Ji buvo nominuota aktualijų kategorijoje.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo laureatus galite rasti lrt.lt portale.