KF Tarybos nario rinkimai

Atnaujinta: 2018-04-06

mini Election MG 3455Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto tarybą užimti laisvą tarybos nario vietą.

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto nuostatais, KF Rinkimų komisija konstatuoja, kad Komunikacijos fakulteto taryboje yra neužimta 1 nario vieta. KF Rinkimų komisija nustato, kad į ją gali pretenduoti:

1. Fakultete dirbantys, Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir / ar vyriausieji mokslo darbuotojai;
  2. Fakultete dirbantys, Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir / ar vyresnieji mokslo darbuotojai;
  3. kiti Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės ir / ar neakademinės bendruomenės nariai;
  4. Fakulteto socialinių partnerių arba alumnų organizacijos atstovai.

KF Rinkimų komisija nustato rinkimų datas, terminus, vietą ir sąlygas:

1. Kandidatų kėlimas vyks iki 2018 m. balandžio 27 d.
  2. Kandidatai bus registruojami darbo dienomis ir darbo valandomis Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. pateikiant raštišką pasiūlymą KF rinkimų komisijos nariui. Pasiūlymus registruos KF Rinkimų komisijos sekretorius.
  3. Skelbiami kandidatų sąrašai – 2018 m. balandžio 30 d.
  4. Išankstiniai balsavimai vyks 2018 m. gegužės 3 d. 9–17 val. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. Išankstinio balsavimo metu rinkėjas užklijuotame voke KF Rinkimų komisijos nariui pateikia iš anksto užpildytą balsavimo biuletenį. Išankstinio balsavimo biuletenius išduos ir išankstinius balsavimus registruos KF Rinkimų komisijos sekretorius.
  5. Balsavimas vyks 2018 m. gegužės 7 d. 9–17 val. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

KF rinkėjų sąrašas

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

KF Rinkimų komisija:

• Asist. dr. Tomas Petreikis (pirmininkas)
  • Asist. dr. Ingrida Girnienė
  • Evelina Mišeikytė (studentų atstovė)