mini paroda bus uzdraustaEstijos, Latvijos ir Lietuvos nacionalinės bibliotekos, kartu su Talino ir Vilniaus universitetų mokslininkais parengė tarptautinę parodą „Bus uždrausta: Baltijos šalių knygos 1918–1940“. Vilniaus universitetui atstovavo Komunikacijos fakulteto dėstytojas dr. Tomas Petreikis.

Paroda skirta Estijos, Latvijos ir Lietuvos valstybių 100-iui.

Lietuvoje paroda eksponuojama iki gegužės 14 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Vėliau paroda keliaus į Estiją ir Latviją.

Parodoje eksponuojama daugiau nei 150 leidinių ir archyvinių dokumentų atspindinčių 1918–1940 m. Baltijos šalių leidybos, poligrafijos pramonės ir knygų dizaino pasiekimus. Paroda su virtualios realybės pasakojimu!

Plačiau apie parodą: http://bit.ly/2FYRL0P

paroda bus uzdraustaparoda bus uzdrausta 2paroda bus uzdrausta 3