mini O.K W2018 m. kovo 22 d. Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centre pagal Erasmus mainų programą viešės sociologijos mokslų dr. Olga Anna Kotowska-Wojcik iš Kardinolo Stefano Višinskio universiteto Varšuvoje (CSWU).

Dėstytojos moksliniai interesai: šeimos sociologija, dirbančių tėvų darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra, trečiasis sektorius ir verslumas bei moterų padėtis moksle.

Olga Anna Kotowska-Wojcik skaitys paskaitas: 15 val. „Lyties aspektas socialinėje ekonomikoje“ („Gender issues in social economy“) ir 17 val. „Kas ypatingo socialinės ekonomikos sektoriaus feminizacijoje?“ („What is so special about feminization of SE sector?“).

Paskaitos vyks anglų kalba. Vieta - Spaudos teatras, VU Komunikacijos fakultetas (Saulėtekio al. 9, I rūmai).

Maloniai kviečiame dalyvauti dėstytojos paskaitose.