Nacionalinis ekonomikos egzaminas

mini ekonomikos egzaminasKviečiame jungtis prie unikalios iniciatyvos „Nacionalinis ekonomikos egzaminas“. Pirmą kartą visi šalies gyventojai turės galimybę sužinoti, ar išmano ekonomiką, užpildyti žinių spragas ir laimėti prizų.

Kada? Kovo 13 dieną (antradienis). Egzaminą bus galima spręsti nuo 11 iki 13 valandos

Kur? Egzaminas bus laikomas internete – www.ekonomikosegzaminas.lt

Kviečiame registruotis iš anksto www.ekonomikosegzaminas.lt/registracija

Dalyviai varžysis trijose kategorijose: ekonomiškai raštingiausio moksleivio, studento ir piliečio. Kiekvienos kategorijos laimėtojas bus apdovanotas piniginiu prizu – 500 eurų. Specialius prizus įsteigė ir projekto partneriai.

Organizatorius: Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Globėjas: Švietimo ir mokslo ministerija

Informaciniai partneriai: Delfi, LRT

Užduotis rengia daugelio šalies universitetų ekonomikos fakultetai, švietėjiškos organizacijos ir geriausi ekonomikos mokytojai.

Daugiau informacijos: www.ekonomikosegzaminas.lt

Facebook: https://www.facebook.com/ekonomikosegzaminas/