Konkursas į profesinės stažuotės programą

BAFF LogoKviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Baltijos – Amerikos Laisvės fondo organizuojamą Profesinės stažuotės programos konkursą.

Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per septynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau  pasinaudojo beveik 90 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki balandžio  2 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/internship/