paskaita seksualinis priekabiavimasPo viešai nuskambėjusių galimų seksualinio priekabiavimo atvejų Lietuvoje ir svetur VU Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centras š.m. vasario 26 d. 15 val. kviečia į viešą paskaitą „Seksualinis priekabiavimas ar flirtas: kur yra ribos?“.

Paskaitą skaitys doc. dr. Lijana Stundžė ir doc. dr. Ilona Michailovič.

Paskaita vyks vasario 26 d. 15 val. 210 aud. (Saulėtekio al. 9, I rūmai).

Seksualinis priekabiavimas tarptautinėje bendruomenėje pripažįstamas viena opiausių diskriminacijos dėl lyties formų. Viešosios paskaitos metu aptarsime, kas yra seksualinis priekabiavimas, kaip jį atpažinti, kuo jis skiriasi nuo flirto, ką daryti, kai seksualiai priekabiaujama, kaip užkirsti kelią seksualinio priekabiavimo atvejams ateityje.