Darbo tarybos rinkimai

mini Election MG 3455Įgyvendinant naująjį Lietuvos Respublikos darbo kodeksą Vilniaus universitete skelbiami rinkimai į darbo tarybą. Ją sudarys 11 narių, renkamų 3 metų kadencijai.

Darbo tarybos pagrindinė funkcija – atstovauti darbuotojus darbdaviui priimant su darbo santykiais susijusius sprendimus bei skatinti abiejų darbo santykių šalių reguliarų (bent kartą per metus) informavimą ir tarpusavio konsultavimąsi šiais pagrindiniais klausimais:

• bendriniai einamųjų metų darbdavio planuojami pokyčiai, susiję su darbuotojų darbo sąlygų pasikeitimais;
  • su personalu susiję vietiniai norminiai teisės aktai;
  • grupės darbuotojų atleidimo atvejai;
  • verslo ar jo dalies perdavimo atvejai.

Dalyvavimas darbo tarybos veikloje yra savanoriškas, darbo tarybos nariu gali būti išrinktas tik to pats pageidaujantis asmuo, jei darbuotojai visuotinio balsavimo metu pareiškia jam pasitikėjimą ir išrenka jį į darbo tarybą.

Darbo tarybos rinkimų komisija patvirtino kandidatų į Vilniaus universiteto darbo tarybą sąrašą, su kuriuo galite susipažinti rinkimai.vu.lt puslapyje (informacija apie kandidatus nuolat pildoma).

Komunikacijos fakultete rinkimai vyks 2018 m. vasario 26-28 dienomis. Balsavimo vieta 206 kab. (dekanate).