debatai2017Lapkričio 27 d. atvirame Tarybos posėdyje kandidatai užimti Komunikacijos fakulteto dekano pareigas prisistatė fakulteto bendruomenei.

Pretendentai doc. dr. Andrius Šuminas, prof. dr. Gintaras Aleknonis ir prof. dr. Rimvydas Laužikas supažindino su KF raidos koncepcijomis, atsakė į susirinkusiųjų klausimus apie mokslą, studijas, fakulteto įvaizdį ir bendruomenės stiprinimą.

Minėti kandidatai lapkričio 30 d. (ketvirtadienį) prisistatys ir visuomenei. 13 val. „Universiteto žurnalisto“ Facebook paskyroje stebėkite tiesioginę transliaciją iš TV studijos, kur su trimis pretendentais į fakulteto dekanus diskutuosime apie tai, kaip jie mato fakultetą ir kas ateityje laukia gausios KF bendruomenės.

posteris2.2