Programos DAUGIAU NEI MATAI pristatymas

daugiau nei mataiVilniaus memorialinių muziejų direkcija, vykdydama projektą „Technologinių inovacijų kūrimas ir jų poveikio tyrimas Vilniaus memorialiniuose muziejuose“ sukūrė naują papildytos realybės mobiliąją programėlę ir ja paremtą edukacinę programą „Daugiu nei matai“.

Lapkričio 15 d. 15 val. pristatysime programą visuomenei. Pristatymą pradėsime Venclovų namuose-muziejuje (Pamėnkalnio g. 34) , taip pat aplankysime V. Mykolaičio-Putino, V. Krėvės-Mickevičiaus, B. Grincevičiūtės memorialinius muziejus – galėsite išbandyti programėlę ir sužinosite, ką muziejai jums siūlo vesdami šią edukacinę programą.

Projekto partneris – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas. Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Prašome žiūrėti reklaminį vaizdo klipą

Programėlę „Daugiau nei matai“ į savo mobiliuosius įrenginius nemokamai galite atsisiųsti iš Google play parduotuvės.