mini lina jakucioniene studentaiPraūžus iškilmingiems diplomų teikimams, dar kartą sveikiname visus, sėkmingai baigusius studijas, ir dalijamės Komunikacijos fakulteto Komunikacijos mokslų jungtinio studijų programų komiteto narės, ERGO korporatyvinės komunikacijos Baltijos šalyse vadovės Linos Jakučionienės sveikinimu.

Linkime visiems, sėkmingai baigusiems studijas, siekti savo tikslų, rasti veiklos sritį, kuri leistų atsiskleisti Jūsų profesionalumui, kūrybiškumui, inovatyvumui.

Geriausios kloties Jums, mūsų absolventai, profesiniame ir asmeniniame Jūsų kelyje!