mini New Media and New Public GovernancePlėtodamas tarptautinį bendradarbiavimą Komunikacijos fakultetas kartu su Turibos universiteto (Latvija) mokslininkais parengė straipsnių rinkinį anglų kalba „New Media and New Public Governance: the Strategic Communication Approach“.

Leidinyje publikuojamuose straipsniuose nagrinėjamos strateginės komunikacijos koncepcijos ir poveikis naujo viešojo valdymo kontekste.

Idėja parengti tokį leidinį gimė 2016 metų vasarą, kai veikė programos „NordPlus“ remiamo bei Komunikacijos fakulteto koordinuojamo projekto „Strategic communication competencies for leadership“ (SCCL) tarptautinė vasaros mokykla.

Susitikimas su knygos „New Media and New Public Governance: the Strategic Communication Approach“ autoriais vyks gegužės 11 d.  10 val. Freskos kambaryje (Saulėtekio al. 9).

Renginyje dalyvaus straipsnių rinkinio sudarytojai ir straipsnių autoriai doc. dr. Renata Matkevičienė (Vilniaus Universitetas) ir prof. dr. Andris Petersonas (Turibos universitetas).

Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis.