mini UZ gyvenimai ir isgyvenimaiMokomajam Vilniaus universiteto leidiniui – Universiteto žurnalistui sukanka 40 metų. Tai ilgas laikotarpis, per kurį leidinys mirė, atgimė, keitėsi.

Ar jo gyvavimą galima pavadinti sėkmės istorija? Ar mokomasis laikraštis gali tapti kuo nors daugiau, nei vieta privalomiems studentų darbams? Kokių vizijų vedini metus iš metų jo gyvybę palaikė skirtingi redaktoriai, ir kokia ateitis jo laukia?

Padiskutuoti apie tai susirinks buvę Universiteto žurnalisto redaktoriai ir leidinio turinį kuriantys studentai.

Dalyviai:

• Andrius Vaišnys – Universiteto žurnalisto redaktorius (1988-1989 m.), Komunikacijos fakulteto dekanas
  • Džiugas Paršonis – Universiteto žurnalisto redaktorius (2009-2010)
  • Juozas Bulota – Universiteto žurnalisto redaktorius (2010-2011)
  • Audrius Dabrovolskas – Universiteto žurnalisto redaktorius (2011-2012)
  • Džina Donauskaitė – Universiteto žurnalisto redaktorė (2013-2016)

Moderatorius: Valius Venckūnas, dabartinis Universiteto žurnalisto redaktorius.

Diskusija vyks gegužės 3 d. 17 val. „Universiteto žurnalisto“ auditorijoje (Maironio g. 7).