živilė kareivaitėVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto (VU KF) atstovai kovo 29 – balandžio 8 dienomis dalyvavo tarptautiniame seminare „Apheleia: Education, Training and Communication in the Cultural Management of Landscapes“ Mação, Portugalijoje.

Intensyvioje programoje dalyvavo VU KF Muzeologijos katedros lektorė, doktorantė Donata Armakauskaitė, VU KF Tarptautinės komunikacijos magistro studijų programos pirmojo kurso studentai Živilė Karevaitė ir Vytenis Bagdonas ir VU KF Žurnalistikos bakalauro studijų programos ketvirto kurso studentė Reda Stangytė.

Mação regione įsikūrusiame Cultural Elvino Pereira centre fakulteto atstovai išklausė intensyvios programos kursą, dalyvavo užsiėmimuose su daugiau nei 25 skirtingų šalių atstovais. Taip pat skaitė mokslinius pranešimus:

• Donata Armakauskaitė, „Sustainable Partnership Between Museum and Society: Development of Social Capital Through Knowledge and Communication“;
  • Živilė Karevaitė „The Importance of Intercultural Communication in Diplomacy and Everyday Life“;
  • Vytenis Bagdonas, „Translation as a Tool for International Communication: Challenges and Possible Solutions“;
  • Reda Stangytė, „The Representation of the Lithuanian Heritage in an Internet Media. The Gediminas‘ Hill Saving Case“.

Tarptautinėje programoje be Vilniaus universiteto taip pat dalyvavo Université Jean Monnet, Universita Degli Studi di Ferrara, Friedrich-Schiller-Universitat Jena, Museum National D'Histoire Naturel, Vysoke Uceni Technicke V Brne, Universidad de Extremadura, Instituto Politécnico de Tomar.