mini sklerius knygos pristatymasKomunikacijos fakultete pristatyta Povilo Šklėriaus knyga „Ko negalima sakyti merginai bare“.

Prieš keletą metų Komunikacijos fakultetą baigęs ir VU radijui START FM vadovaujantis rašytojas atsakė į skaitytojų klausimus, papasakojo apie kūrybinį procesą. Autorių sveikino skaitytojai, kolegos ir fakulteto dekanas. Renginį vedė doc. dr. Jurgita Girčienė.
---
„Ko negalima sakyti merginai bare“ – vyriškas, sarkastiškas ir atviras pasakojimas apie meilės ir nuoširdumo paieškas. Merginoms tai – proga pažiūrėti į pasaulį vaikino akimis, vaikinai apie tai viską žino ir patys.

sklerius knygos pristatymas 1 sklerius knygos pristatymas 3sklerius knygos pristatymas 2