mini veiksmo savaiteKovo 20-26 dienomis visoje Lietuvoje vyksta „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Daugybę ugdymo įstaigų, iniciatyvą palaikančių organizacijų, pilietiškų žmonių skatina kiekvieną prisidėti, kad visuomenėje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių žmonių.

Komunikacijos fakultetas prisidėjo prie Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos moksleivių iniciatyvos ir parėmė fakulteto dovanėlėmis.

Veiksmo savaitės metu mokiniai pardavinėjo savo gamybos kaspinus ir pusę gauto pelno skyrė patyčių problemoms spręsti. Fakultetas moksleivių socialinio verslo idėją parėmė dovanėlėmis, kurios buvo skirtos padėkoti kiekvienam pirkusiam geltoną kaspiną.

veiksmo savaite be batyciu 1Jelenos Latvienės nuotr.

Jelenos Latvienės nuotr.Jelenos Latvienės nuotr.

veiksmo savaite be patyciu 3Jelenos Latvienės nuotr.