mini Lietuvos muzeologija 3DVilniaus knygų mugės metu, vasario 23 dieną, konferencijų salėje 5.5, 11.00 val. numatytas doc. dr. Nastazijos Keršytės monografijos „Lietuvos muzeologija“ pristatymas. Pristatymo metu bus organizuojama diskusija apie šiuolaikinio muziejaus tapatumą: „Muziejus 2017: tapatumas“.

Diskusijoje dalyvauja: akad. habil. dr. Antanas Andrijauskas (Lietuvos kultūros tyrimų institutas), Raimundas Balza (Lietuvos muziejų asociacija), Nideta Jarockienė (Valstybės pažinimo centras), dr. Ramūnas Kondratas (Vilniaus universiteto muziejus), Vaiva Lankelienė (ICOM Lietuva), prof. dr. Rimvydas Laužikas (VU KF Muzeologijos katedra).

Diskusiją organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedra, Valstybės pažinimo centras ir VšĮ „Akademinė leidyba“.