roman domovicŠ. m. spalio 3–7 d. visus maloniai kviečiame į Komunikacijos fakulteto svečio dr. Roman Domović paskaitas.

Dr. Roman Domović atvyksta pagal Erasmus + programą iš Zagrebo taikomųjų mokslų universiteto (University of Applied Sciences Zagreb). Komunikacijos fakultete svečias skaitys paskaitas anglų kalba Analitinės žurnalistikos studijų programos 2 kurso studentams ir Užsienio mainų studentams (Erasmus).

Paskaitų tvarkaraštis:

• Methodology for conducting information operations in media space
    Spalio 3 d. (pirmadienį) 15–17 val. Universiteto žurnalisto redakcijos aud. (Maironio g. 7)
  • Examples of information operations
    Spalio 3 d. (pirmadienį) 17–19 val. Universiteto žurnalisto redakcijos aud. (Maironio g. 7)
  • Presentation of Zagreb University of Applied Sciences. Discussions about present-day information operations
    Spalio 7 d. (penktadienį) 9–11 val. L. Vladimirovo aud. (Saulėtekio al. 9)