mini RodeŠ.m. rugsėjo 26-29 dienomis fakultete viešės Lenkijos Lodzės universiteto profesorė Dagmara Rode, kuri skaitys paskaitas apie naująsias medijas, filmo tyrimus ir medijų meną.

Prof. dr. Dagmara Rode, Lodzės universiteto Medijų ir audiovizualinės kultūros mokykla

Paskaitos:

• Naujųjų medijų menas ir etikos iššūkiai, keliami socialinių medijų (New media art and ethical challenges of social media)
    Rugsėjo 26d. (pirmadienį) 9:00 – 10:30 (auditorija: Spaudos teatras, 217)
  • Eksperimentinis kinas ir vaizdo menas kaip tarpkultūrinės komunikacijos galimybės (Experimental film and video art as possibility of intercultural communication)
    Rugsėjo 26d. (pirmadienį) 13:00-14:30 (auditorija: 510)
  • Tarpkultūrinis dialogas naujųjų medijų mene (Intercultural dialogue in new media art)
    Rugsėjo 27d. (antradienį)  17:00-18:30 (auditorija: Politikos komunikacijos klubas, 205)

Visus maloniai kviečiame į profesorės paskaitas.

Paskaitos vyks anglų kalba.