mini ErasmusKviečiame dėstytojus registruotis Erasmus dėstymo vizitams 2016-2017 m.m.

Elektroninė dėstytojų registracija vyks nuo 2016 m. rugsėjo 5 d. iki 2016 m. spalio 16 d.

Daugiau informacijos apie Erasmus dėstymo vizitus ir jų finansavimo tvarką rasite čia. Tik norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, jog minimalus dėstymo valandų skaičius priimančioje institucijoje yra 8 val., laikotarpis 5 dienos.

Partnerinių institucijų sąrašą, į kurias galima vykti Erasmus dėstymo vizitui, rasite čia.

Jei turite klausimų, kreipkitės į fakulteto studijų reikalų prodekanę doc. dr. Renatą Matkevičienę arba į Simoną Vižinienę, Institucinę Erasmus koordinatorę Tarptautinių programų ir ryšių skyriuje (VU CR, 242 kab.), , tel. 268 7048.

Naujų tarptautinių atradimų!