zeimantasSukakties dieną buvusį Žurnalistikos katedros vedėją doc. dr. Liubomirą Viktorą Žeimantą aplankė Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto prof. dr. Andrius Vaišnys ir „Žurnalistikos tyrimų“ – mokslo darbų žurnalo mokslinė redaktorė doc. dr. Jolanta Mažylė.

Jau nedirbdamas Universitete (nuo 1987 m. ir iki šiol) docentas yra tyrinėjęs Lietuvos geležinkelių istoriją, parengęs apie tai publikacijų. Praėjusiais metais parengė du naujus rankraščius, skirtus Lietuvos geležinkelių raidai aptarti. Pokalbio metu L. V. Žeimantą domino dabartinių žurnalistikos studijų turinys ir struktūra („ar ji tokia pat kaip Vakaruose“), techninė studijoms skirta įranga palyginti su „anais laikais“, prisiminė kai kuriuos Universiteto kolegas, su kuriais teko dirbti.

KF inf.