mini Per studento prizmeVilniaus universiteto radijo stoties „Start FM“ eteryje vėl skamba universiteto žurnalistikos studentų balsai – šią savaitę startavo dvi Žurnalistikos instituto lektoriaus Edvardo Kubiliaus kuruojamos jaunųjų žurnalistų laidos – „Jūsų lūpomis“ ir „Per studento prizmę“.

„Jūsų lūpomis“ bus transliuojama kiekvieną pirmadienį nuo 16 iki 17 val. Laidų metu antro kurso žurnalistikos studentai svarbiomis ir aktualiomis temomis kalbins įvairius laidos pašnekovus. Pirmasis laidos svečias – Vilniaus universiteto rektorius Artūras Žukauskas. Pirmąją laidą, kurios metu buvo aptariama aukštojo mokslo situacija ir Vilniaus universiteto ateities planai galite išgirsti laidos „Jūsų lūpomis“ Mixcloud paskyroje.

Kita žurnalistikos studentų laida – „Per studento prizmę“. Ji transliuojama kiekvieną ketvirtadienį nuo 17 iki 18 val., o jos metu jaunieji žurnalistai kalbės ir diskutuos studentams rūpimais klausimais. Debiutinėje laidoje buvo kalbama apie švietimo sistemą, artėjančią Kaziuko mugę ir sirų žurnalisto kasdienybę. Pirmosios „Per studento prizmę“ laidos įrašą galima išgirsti laidos Mixcloud paskyroje.

Vilniaus universiteto radijo stotis „Start FM“ – jau dešimtmetį veikianti alternatyvi radijo stotis, skirta studentų praktikai ir eksperimentams. Stoties transliacijos galima klausytis internetu www.startfm.lt arba 94,2 MHz bangomis Vilniaus mieste. Visus, susidomėjusius galimybe susipažinti su radijo veikla ar turinčius idėjų radijo laidoms, kviečiame rašyti laiškus į

Jusu lupomisLaidos „Jūsų lūpomis“ rengėjai