sccl logo webKomunikacijos fakulteto magistrantūros studentai jau gali pildyti paraiškas dalyvauti tarptautinėje vasaros mokykloje „Šalies įvaizdis ir informacinis karas“ (Country image and information warfare), kuri vyks 2016 m. birželio 6-10 d. Vilniuje.

Mokyklą organizuoja Komunikacijos fakultetas kartu su partneriais iš Turibos universiteto (Latvija), Upsalos universiteto (Švedija) ir Estijos verslo mokyklos (Estija).

Vasaros mokykloje dalyvaus 48 studentai ir 15 lektoriai iš keturių partnerinių aukštųjų mokyklų. Sėkmingai baigusiems intensyvius vasaros kursus bus suteiktas sertifikatas, atitinkantis 6 ECTS.

Registracija vyksta iki kovo 1 d. Išsamesnę informaciją ir registracijos formą galite rasti: http://www.kf.vu.lt/en/summer-school-2016/registration

Dokumentus dalyvauti vasaros mokykloje turėtumėte pateikti Komunikacijos fakulteto Tarptautinių studijų koordinatorei Indrei Petrauskaitei (Saulėtekio al. 9, 202 kab. el. paštas: )

Atrinktų studentų sąrašas bus skelbiamas nuo kovo 7 d.

Vasaros mokykla organizuojama pagal NordPlus tinklo Strateginė komunikacija lyderystei SCCL (Strategic communication competencies for leadership) projektą.

ciiw 2016 plakatas web