mini viesa paskaitaVasario 15 – 19 dienomis Komunikacijos fakultete viešės Sirijos žurnalistas Khaled Alesmael, atstovaujantis Sveriges televiziją Švedijoje.

Khaled Alesmael darbo žiniasklaidoje 16 metų patirtimi dalinsis su Žurnalistikos bakalauro studijų programos studentais. Lektorius parengė paskaitų ciklą, kuriame susijungia medijos, žiniasklaida ir  žurnalisto darbas konfliktinėse pasaulio vietose. Khaled Alesmael žurnalistikos studentus supažindins su konfliktu Sirijoje, pabėgėliu krize, Basharo Al Assado režimu, taip pat Fakulteto bendruomenei skaitys viešą paskaitą tema: Why the Syrian Spring turned into Winter?

Daugiau apie renginį ir tikslų paskaitų tvarkaraštį galite rasti: https://www.facebook.com/events/468338153372452/

Ne Žurnalistikos studijų programos studentai, norintys dalyvauti paskaitose, turėtų registruotis