bcs2016KF atstovės dalyvavo tarptautinėje konferencijoje BOBCATSSS 2016: Information • Libraries • Democracy.

Šiais metais fakultetui atstovavo magistrantė Julija Ingelevič bei dėstytoja dr. Jurgita Rudžionienė.

Dvidešimt ketvirtoji BOBCATSSS konferencija šiais, 2016-aisiais metais, vyko Prancūzijoje, Liono mieste, sausio 27-29 dienomis. Konferenciją organizavo Liono (Prancūzija) ir Knoxville (USA) universitetų studentų ir dėstytojų komanda. Dauguma pranešimų buvo skirti intelektinės laisvės ir žmogaus privatumo bibliotekose išsaugojimo problematikai, bei bibliotekos vaidmens demokratinėse kultūrose pristatymui ir analizei.

Konferencijoje KF atstovės pristatė pranešimą tema „Do Erasmus students have the same rights using library resources studying abroad?“ (liet. „Ar Erasmus studentai turi tokias pačias teises naudotis bibliotekos teikiamomis paslaugomis studijuojant užsienyje?“).