mini paskaita AGGruodžio 7 d. Leidybos, Informologijos ir Verslo informacijos vadybos 2 kurso 50 studentų kartu su rinkodaros lektore Indre Radavičiene dalyvavo reklamos mokyklos „Atomic garden“ specialiai suorganizuotoje paskaitoje.

Jos metu reklamos kūrybos kurso vadovas ir reklamos agentūros MILK kūrybos vadovas Antonio Bechtle pristatė mokykloje eksponuojamą Lurzers Archive – svarbiausio reklamos žurnalo 30 metų jubiliejaus parodą, kurią sudaro 30 geriausių spausdintos reklamos darbų ir 30 geriausi reklamos video klipų.

paskaitaAG2Leidybos, Informologijos ir Verslo informacijos vadybos 2 kurso 50 studentų kartu su rinkodaros lektore Indre Radavičiene dalyvavo reklamos mokyklos „Atomic garden“ specialiai suorganizuotoje paskaitoje

paskaitaAG3