Projekto “LoCloud” konkursas skaitmeninio paveldo tema

locloud logoSkaitmeninio kultūros paveldo sklaidos projektas „LoCloud: Lokalus turinys Europeanos debesyje“ skelbia tarptautinį konkursą lokalaus paveldo ir kultūros tema. 

Konkurso dalyviai kviečiami teikti darbus dviejose kategorijose:

  • „Mano lokalusis paveldas“ –  skirtas visiems, besidominantiems savo krašto istorija, ir kviečia pristatyti Europeanos portale esantį Lietuvos paveldą, bei padėti geriau pažinti  nacionalinę kultūrą ir vietines kultūros vertybes.
  • „Mano LoCloud paslaugos“ – skirtas programuotojams, turinio agregatoriams bei kultūros institucijoms, ir kviečia pasidalinti savo patirtimi, dirbant su LoCloud įrankiais.

Visi konkurso finalininkai bus pakviesti pristatyti savo darbus baigiamajame projekto „LoCloud“ renginyje, kuris įvyks 2016 m. vasario mėn. 5 d. Amesforto mieste, Nyderlanduose, o geriausiais pripažinti darbai bus apdovanoti planšetiniu kompiuteriu ir išmaniuoju laikrodžiu.

Detalesnė informacija apie konkursą:  http://www.locloud.eu/LoCloud-Competition

Nacionalinis LoCloud konkurso koordinatorius: doc. dr. Rimvydas Laužikas,

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos