workshop dynamic thoughtsBirželio 5-7 dienomis Latvijoje, Kalnciema mokykloje (40 km nuo Rygos) vyks tarptautinės komunikacijos dirbtuvės Workshop of Dynamic Thoughts 2015 for PR and communication people.

Neformalioje aplinkoje turėsite galimybę bendrauti su komunikacijos ekspertais – filmų prodiuseriu („Dream Team”, „Rudolfa Mantojums”, „Rigas Sargi”) Andrejs Ekis, mados dizaineriu Gints Bude, Stand-up atlikėju Arstarulsmirus, alpinistu Juris Ulmanis, Turkijos žurnalistų ir rašytojų sąjungos direktoriaus pavaduotoju Kemal Usak, reklamos įmonės „DDB Latvia” direktoriumi Andris Rubins ir kt.

Kartu su kitais dalyviais turėsite galimybę kurti viešųjų ryšių ir komunikacijos kampanijas įmonėms ir pristatyti jas tarptautinei vertinimo komisijai.

Dirbtuvių programa

Daugiau informacijos ir registracija: www.dddarbnica.lv