cup coffee newspaper breakfastSpaudos pusryčiuose bus paskelbtas 2015 m. Kalbos premijos nominantas

Gegužės 7-ąją Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija organizuoja tradicinį Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos renginį – Spaudos pusryčius. Pradžia – 10 val.

Signatarų namuose (Vilniuje, Pilies g. 26) dvyliktą kartą vyksiančiame renginyje bus paskelbtas 2015 m. Felicijos Bortkevičienės kalbos premijos nominantas. Tradicija kartu su žurnalistais, leidėjais, rašytojais, kalbos žinovais, politikais paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną gimė 2004 m. minint Lietuviškos spaudos atgavimo 100-metį.

Spaudos pusryčiuose dalyvaus ir susirinkusiuosius sveikins Seimo Pirmininko pavaduotoja, Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisijos pirmininkė Irena Degutienė, knygotyrininkė Alma Braziūnienė, muzikinę programą atliks Dainius Puišys (baritonas) ir Audronė Kisieliūtė (koncertmeisterė).